B-kategória
| Időszak mutatószámok | 2025 3. negyedév | 2025 4. negyedév | 2026 1. negyedév | 2026 2. negyedév | 2026 3. negyedév |
| VSM elmélet | 58,82% | 33,33% | 50.00% | ||
| VSM gyakorlat | 75% | 54,55% | 54,55% | ||
| ÁKÓ | – | – | – | ||
| KK | 355.000 Ft | 405.000 Ft | 405.00 Ft |
B-kategória
| Időszak mutatószámok | 2024 2. negyedév | 2024 3. negyedév | 2024 4. negyedév | 2025 1. negyedév | 2025 2. negyedév |
| VSM elmélet | – | 47,06% | 31,25% | 54,55% | – |
| VSM gyakorlat | – | – | – | 80% | – |
| ÁKÓ | – | – | – | – | – |
| KK | 430.000 Ft | 430.000 Ft | 430.00 Ft | 355.000 Ft | 355.000 Ft |
B-kategória
| Időszak mutatószámok | 2023 1. negyedév | 2023 2. negyedév | 2023 3. negyedév | 2023 4. negyedév | 2024 1. negyedév |
| VSM elmélet | 0% | – | – | 38,4% | – |
| VSM gyakorlat | 50% | – | – | – | – |
| ÁKÓ | – | – | – | – | – |
| KK | 290.000 Ft | 285.000 Ft | 285.00 Ft | 430.000 Ft | 430.000 Ft |
B-kategória
| Időszak mutatószámok | 2021 4. negyedév | 2022 1. negyedév | 2022 2. negyedév | 2022 3. negyedév | 2022 4. negyedév |
| VSM elmélet | 83,33% | 42,86% | 60% | 63,64% | – |
| VSM gyakorlat | 83,33% | – | 61,11% | 61,11% | 50% |
| ÁKÓ | – | – | – | – | – |
| KK | 270.000 Ft | 270.000 Ft | 270.00 Ft | 285.000 Ft | 290.000 Ft |
B-kategória
| Időszak mutatószámok | 2020 3. negyedév | 2020 4. negyedév | 2021 1. negyedév | 2021 2. negyedév | 2021 3. negyedév |
| VSM elmélet | 76,47% | 90,00% | – | – | 83,33% |
| VSM gyakorlat | 57,89% | 46,67% | 46,67% | 81,82% | 63,64% |
| ÁKÓ | – | – | – | – | – |
| KK | 240.000 Ft | 240.000 Ft | 255.00 Ft | 255.000 Ft | 270.000 Ft |
B-kategória
| Időszak mutatószámok | 2019 2. negyedév | 2019 3. negyedév | 2019 4. negyedév | 2020 1. negyedév | 2020 2. negyedév |
| VSM elmélet | 54,55% | 66,67% | – | – | – |
| VSM gyakorlat | 60,00% | 60,00% | 64% | 54.55% | – |
| ÁKÓ | – | – | 143.79 | – | – |
| KK | 205.000 Ft | 205.000 Ft | 205.000 Ft | 240.000 Ft | 240.000 Ft |
B-kategória
| Időszak mutatószámok | 2018 1. negyedév | 2018 2. negyedév | 2018 3. negyedév | 2018 4. negyedév | 2019 1. negyedév |
| VSM elmélet | – | 77,27% | 32.14% | 58,82% | 87,5% |
| VSM gyakorlat | – | – | – | 54,17% | 63,16% |
| ÁKÓ | – | – | – | – | – |
| KK | 165.000 Ft | 151.000 Ft | 166.000 Ft | 205.000 Ft | 205.000 Ft |